BERGAMALI SPORCULAR ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

Bergama Belediyespor Badminton Takımı Sporcuları Milli takım maçlarına gidiyorlar. Bergama Belediyespor Badminton Takımı ve Türkiye Büyükler Badminton Milli Takım sporcularıBuse Alsoy ve Arzu Delibalta, 4 – 7 Mayıs tarihleri arasında Yunanistan’da yapılacak olan olimpiyat eleme turnuvasına katılıyorlar.

Özgürses Gazetesi
05:06 -
BERGAMALI SPORCULAR ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

Bergama Belediyespor Badminton Takımı Sporcuları Milli takım maçlarına gidiyorlar.

Bergama Belediyespor Badminton Takımı ve Türkiye Büyükler Badminton Milli Takım sporcularıBuse Alsoy ve Arzu Delibalta, 4 – 7 Mayıs tarihleri arasında Yunanistan’da yapılacak olan olimpiyat eleme turnuvasına katılıyorlar. Milli sporcularımız Bahar Sabancı ve Aybars Akeren ise 5 – 7 Mayıs tarihlerinde Hırvatistan’da yapılacak olan 15 yaş altı turnuvasına katılarak Türkiye’yi temsil edecekler.

Sporcularının turnuvadan başarıyla döneceklerine inandığını söyleyen Bergama Belediyespor Badminton Takımı Antrenörü Hakan Avcı;“Sporcularımız defalarca Türkiye şampiyonlukları, Balkan Şampiyonlukları yaşattılar ilçemize. Defalarca milli takım formamızı terlettiler. Ben birkez daha turnuvaya katılan sporcularımızın, ülkemizi ve Bergamamızı en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum” dedi.

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ise; “Kazandıkları başarılar ile defalarca ilçemize onur yaşatan Bergamalı milli sporcularımıza başarılar diliyorum. Kalbimiz sizlerle olacak” dedi.