İMEAK DTO ALİAĞA’DAN YELKEN VE KÜREK KULÜBÜNE DESTEK

Foça’da faaliyet gösteren Reha Midilli Phokaia Windsurf Yelken ve Kürek Spor Kulübü’ne sporcuların denize çıkabilmeleri için gerekli hijyen malzemeleri konusunda İMEAT DTO Aliağa şubesi tarafından destek sağlandı. Reha Midilli Phokaia Windsurf Yelken ve Kürek Spor Kulübü’ne sporcuların denize çıkabilmeleri için gerekli hijyen malzemeleri konusunda sağlanan malzemelerin teslimatları İMEAK DTO Aliağa Şube Müdürü Orçun Tuncer ve Müdür Yardımcısı Mahmut Çanka tarafından yapıldı.

Özgürses Gazetesi
12:32 -
Abone ol
İMEAK DTO ALİAĞA’DAN YELKEN VE KÜREK KULÜBÜNE DESTEK

Foça’da faaliyet gösteren Reha Midilli Phokaia Windsurf Yelken ve Kürek Spor Kulübü’ne sporcuların denize çıkabilmeleri için gerekli hijyen malzemeleri konusunda İMEAT DTO Aliağa şubesi tarafından destek sağlandı.

Reha Midilli Phokaia Windsurf Yelken ve Kürek Spor Kulübü’ne sporcuların denize çıkabilmeleri için gerekli hijyen malzemeleri konusunda sağlanan malzemelerin teslimatları İMEAK DTO Aliağa Şube Müdürü Orçun Tuncer ve Müdür Yardımcısı Mahmut Çanka tarafından yapıldı.

Reha Midilli Phokaia Windsurf Yelken ve Kürek Spor Kulübü Başkanı Hakan Oyal ve kulüp üyeleri İMEAK DTO Aliağa Şube Yönetim Kurulu’na destekleri için teşekkür etti.