FOÇA RİTİM KAMPINDA

Tayfun Demirok - Hubb Enstrüman Atölyesi’nin, Foça Belediyesi desteğiyle yürüttüğü ‘Foça Ritim Kampı’, 02-05 Haziran 2016 tarihlerinde Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Foça Ritim Kampı’nda, Perküsyon ustası Berkant Çakıcı’nın da aralarında bulunduğu birbirinden değerli hocalar tarafından, Foçalılara müzik eğitimleri de verildi.

Özgürses Gazetesi
12:47 -
Abone ol
FOÇA RİTİM KAMPINDA

Tayfun Demirok – Hubb Enstrüman Atölyesi’nin, Foça Belediyesi desteğiyle yürüttüğü ‘Foça Ritim Kampı’, 02-05 Haziran 2016 tarihlerinde Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Foça Ritim Kampı’nda, Perküsyon ustası Berkant Çakıcı’nın da aralarında bulunduğu birbirinden değerli hocalar tarafından, Foçalılara müzik eğitimleri de verildi.

Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Ritim Çalışmasına Foça Belediyesi Ritim Grubu da katıldı. Ritim Eğitmeni Berkant Çakıcı’nın öncülüğünde gerçekleştirilen Ritim Çalışmasına katılan Foçalılar, hem öğrendi, hem eğlendi.

Ritim Eğitmeni Berkant Çakıcı, “Öncelikle Ritim çalışmamıza katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Birlikte çalarak çok mutlu olduk” dedi.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ise yaptığı açıklamada, “Foçalılar bir kez daha çok önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bu organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan Tayfun Demirok ve birbirinden değerli sanatçılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.