BERTO’DAN GÖÇBEYLİ ORTAOKULU’NA ZİYARET

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper ve Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Erdoğan, Bergama Göçbeyli Ortaokulu'na ziyarette bulundu. Okul Müdürü Yeşim Özhan, Müdür Yardımcıları Bengisu Girgin, Arzu Uslu ve geçmiş ...

Özgürses Gazetesi
08:40 -
Abone ol
BERTO’DAN GÖÇBEYLİ ORTAOKULU’NA ZİYARET

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper ve Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Erdoğan, Bergama Göçbeyli Ortaokulu’na ziyarette bulundu.
Okul Müdürü Yeşim Özhan, Müdür Yardımcıları Bengisu Girgin, Arzu Uslu ve geçmiş dönem Göçbeyli Belediye Başkanı Esat Karacan’dan okul hakkında bilgi alan Ürper ve Erdoğan, okulun kısa zaman içinde yaşadığı dönüşümde emeği olanları tebrik etti.
Başkan Ürper; “İlkokul, bir çocuk için kritik bir başlangıç noktası. Çocuk burada derslerden önce kendini keşfedip, arkadaşlık bağlarını güçlendirerek, güçlü sosyal beceriler kazanmalı. Tüm bunlar da sonrasında doğal olarak başarıyı getiriyor. Fakat bunun için de okulun iyi bir ortama ve iyi eğitimcilere sahip olması büyük önem taşıyor. Bu yüzden buradaki gayretleriniz için siz değerli eğitimcileri tebrik ediyorum” derken Okul Müdürü Özhan da ziyaretleri için teşekkürlerini dile getirdi.