AK PARTİ ALİAĞA KADIN KOLLARINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

13 Ocak 2017
AK PARTİ ALİAĞA KADIN KOLLARINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

AK Parti Ali­ağa Kadın Kol­la­rı gazetemize yap­tık­la­rı zi­ya­ret­le Ça­lı­şan Ga­ze­te­ci­ler Günü’nümüzü kut­la­dılar.
10 Ocak Ça­lı­şan Ga­ze­te­ci­ler Günü ne­de­niy­le Ak Parti Ali­ağa Kadın Kol­la­rı İlçe Baş­ka­nı Özlem Ke­le­şoğ­lu ön­cü­lü­ğün­de­ki heyet, Öz­gür­ses Ga­ze­te­si’ni zi­ya­ret etti.
Öz­gür­ses Ga­ze­te­si ça­lı­şan­la­rı­nın ga­ze­te­ci­ler gü­nü­nü kut­la­yan Ke­le­şoğ­lu, yap­tı­ğı ko­nuş­ma­da yerel ga­ze­te­ci­li­ğin öne­mi­ne de­ğin­di. Ga­ze­te­ci­le­rin zor bir gö­re­vi ye­ri­ne ge­tir­di­ği­ni be­lir­ten Ke­le­şoğ­lu Ali­ağa’ya dair ha­ber­le­ri yerel ba­sın­dan öğ­ren­dik­le­ri­ni be­lirt­ti. Ke­le­şoğ­lu ve be­ra­be­rin­de­ki heyet Öz­gür­ses Ga­ze­te­si ça­lı­şan­la­rı­na çiçek tak­dim etti.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.