TERÖRÜ LANETLİYORUZ!

  Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, Bayraklı'daki İzmir Adliyesi önündeki hain terör saldırısını lanetleyerek, bu saldırıda şehit düşen polis memuru ve Adliye çalışanına Allah'tan rahmet, yaralanan polis ve vatandaşlara ise acil şifalar diledi. Güvenlik güçlerimiz ve sivil vatandaşlarımızı hedef alan terör saldırılarının Türkiye’nin birlik ve beraberliğini hedef aldığını ifade eden Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, karanlık odakların bunu hiçbir zaman başaramayacaklarını kaydetti.

Özgürses Gazetesi
05:43 -
Abone ol
TERÖRÜ LANETLİYORUZ!

 

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, Bayraklı’daki İzmir Adliyesi önündeki hain terör saldırısını lanetleyerek, bu saldırıda şehit düşen polis memuru ve Adliye çalışanına Allah’tan rahmet, yaralanan polis ve vatandaşlara ise acil şifalar diledi.

Güvenlik güçlerimiz ve sivil vatandaşlarımızı hedef alan terör saldırılarının Türkiye’nin birlik ve beraberliğini hedef aldığını ifade eden Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, karanlık odakların bunu hiçbir zaman başaramayacaklarını kaydetti. Başkan Saka, “Bu tür insanlık düşmanı saldırılarla ülkemizi kaosa sürüklemek isteyenler kirli emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaktır. Milletimiz, birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik olan bu saldırıları ve terör belasını da birlik ve beraberlik ile geçmişte olduğu gibi bugünde bertaraf edecektir. Acımız büyüktür. Bu hain saldırıda büyük bir kahramanlık örneği göstererek facianın büyümesini önleyen ve şehit olan polisimiz Fethi Seki ve mübaşir Musa Can’a Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.