Foça Emniyetinde Devir Teslim Töreni

Foça İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden terfi alarak Aliağa İlçe Emniyet Müdürü olan Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş görevini İlçe Emniyet Amiri ve Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gülcan Coşkun’a devretti. Aliağa'ya atanan Emniyet Müdürü Uğurtaş, Coşkun ile Foça'da kurdukları Bisikletli Trafik ve tamamı kadın polislerden oluşan Asayiş Timleri ile dikkat çekmişti.

Özgürses Gazetesi
02:23 -
Abone ol
Foça Emniyetinde Devir Teslim Töreni

Foça İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden terfi alarak Aliağa İlçe Emniyet Müdürü olan Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş görevini İlçe Emniyet Amiri ve Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gülcan Coşkun’a devretti.

Aliağa’ya atanan Emniyet Müdürü Uğurtaş, Coşkun ile Foça’da kurdukları Bisikletli Trafik ve tamamı kadın polislerden oluşan Asayiş Timleri ile dikkat çekmişti. Halkla kurdukları iyi ilişkiler, asayiş, trafik, kaçak göçmen geçişleri ve özellikle hırsızlık çetelerinin çökertilmesine yönelik yaptıkları çalışmalarla da dikkat çemen Uğurtaş ve Coşkun, artık komşu iki ilçenin emniyet müdürleri olarak göreve devam edecek.

Foça’nın ilk olarak Kadın emniyet müdürü olan Gülcan Coşkun, 5 yıla yakın bir süredir İlçe Emniyet Amiri ve Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu . Coşkun yaptığı açıklamada “ Foça’yı yakından tanıyorum Foça’nın mutluluğu ve huzuru için çalışmaya devam edeceğim “ dedi.