ASFALTLAMAYA TAM GAZ DEVAM!…

Aliağa Belediyesi, ilçe genelinde ‘Yap Boz Devri Bitti, Güle Güle Kullanın…’ sloganıyla başlattığı asfalt seferberliğine ilk günkü heyecan ve titizlikle devam ediyor.  Belediye ekipleri; İZSU, Telekom, GDZ Elektrik, İzmir Gaz ile çeşitli telekomünikasyon firmalarının yaptığı alt yapı çalışmaları nedeniyle elverişsiz hale gelen ve vatandaşların büyük tepkisine sebep olan Aliağa’nın cadde ve sokaklarını yeniden elden geçiriyor.

Özgürses Gazetesi
06:28 -
Abone ol
ASFALTLAMAYA TAM GAZ DEVAM!…

Aliağa Belediyesi, ilçe genelinde ‘Yap Boz Devri Bitti, Güle Güle Kullanın…’ sloganıyla başlattığı asfalt seferberliğine ilk günkü heyecan ve titizlikle devam ediyor.

 Belediye ekipleri; İZSU, Telekom, GDZ Elektrik, İzmir Gaz ile çeşitli telekomünikasyon firmalarının yaptığı alt yapı çalışmaları nedeniyle elverişsiz hale gelen ve vatandaşların büyük tepkisine sebep olan Aliağa’nın cadde ve sokaklarını yeniden elden geçiriyor. Aliağa’da yamalı yol bırakmama hedefiyle hareket eden Aliağa Belediyesi, kentin yaşam kalitesini yükseltmek adına çalışmalarında mesai mefhumu gözetmiyor.

 Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler bu kapsamda Yalı Mahallesi 19 Mayıs Caddesi ve sokaklarındaki asfaltlama faaliyetlerini sürdürüyor. İş makinelerinin dur durak bilmediği Yalı Mahallesi’ne bu güne kadar yaklaşık 9 bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi. 19 Mayıs Caddesi’nin büyük bir bölümünü asfaltla kaplayan ekipler aynı zamanda 19 Mayıs Caddesi’ne bağlı 40,142,143,144,145,147, 153, 155, 156, 157, 158, 165, 160, 161, 174 ve 176’ncı sokakları da asfalta kavuşturdu.