Reklam
Reklam

HEYDAR ALİYEV TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ’NDEN ESGROUP’A ANLAMLI ZİYARET

10 Nisan 2017
HEYDAR ALİYEV TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ’NDEN ESGROUP’A ANLAMLI ZİYARET
Reklam

Heydar Aliyev Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi heyeti, yapılan yardımlar ve destekleri için Es Group’a ziyarette bulundu.

Es Group’un okula hediye ettiği 15 Temmuz Şehitleri panolarına ve 18 Mart etkinliklerine yapılan desteğe teşekkür etmek amacıyla hazırlanan plaket, Okul Müdürü Mehmet Sıtkı Arı, Müdür Yardımcısı Efsun Gürver, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri Afet Ülke Çarboğa, Deniz Mengüloğlu, Bilge Battal ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Özgür Yılmaz tarafından Es Group Ege Bölge İdari İşler Müdürü Nurettin Okçu ve Es Group Ege Bölge Satın alma Müdürü İsmail Hatipoğlu’na makamında takdim edildi.

Okul Müdürü Mehmet Sıtkı Arı, ziyaretin ardından gördükleri destekten çok mutlu olduklarını belirtirken eğitime verilen bu tür destekler sayesinde hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin motivasyonunun önemli ölçüde arttığınısöyledi.

Artan istihdamıyla birlikte her zaman öğrenen, gelişen ve bilinçlendiren bir iş kültürünü benimsediklerini belirten ES Group Ege Bölge İdari İşler Müdürü Nurettin Okçu, çocukların eğitimine verdikleri katkının Es Group olarak kendilerini bir hayli gururlandırdığını, daha aydınlık ve güçlü bir ülkenin mimarı olacak gençlerin her zaman arkalarında olacaklarını ifade ederken yardım ve desteklere ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

Reklam

HEYDAR ALİYEV TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ’NDEN ESGROUP’A ANLAMLI ZİYARET Haberine Ait Etiketler

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.