ALİAĞA BELEDİYESİ ARALIK AYI MECLİSİ TOPLANDI

7 Aralık 2016
ALİAĞA BELEDİYESİ ARALIK AYI MECLİSİ TOPLANDI

Aliağa Belediyesi Aralık ayı olağan meclis toplantısı, belediye başkanı Serkan Acar başkanlığında gerçekleştirildi. Aliağa Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantının gündeminde başkanlıktan gelen önergeler, gündem dışı önerge ve komisyonlardan gelen raporlar yer aldı. Meclis üyelerinin görüşüne sunulan 22 madde tek tek görüşülerek oylandı.

 

BAŞKANLIKTAN GELEN ÖNERGELER

Başkanlıktan gelen önergeler arasında yer alan; 1-3-4-6-7-8-9-10-11 ve 13’üncü maddeler oy birliği ile imar komisyonuna havale edildi. 2 ve 5.maddeler oy birliği ile kabul edilirken 12.madde oy çokluğu ile reddedildi.

 

KOMİSYONDAN GELEN RAPORLAR

8 maddeden oluşan komisyondan gelen raporların tamamının komisyonlardan geldiği şekliyle kabulüne oy birliği ile karar verildi.

 

GÜNDEM DIŞI ÖNERGE

Aliağa Belediyesi Petrol A.Ş’nin bankadan almak istediği teminat mektubu karşılığında Aliağa Belediyesi yakıt ihalesinde kullanılmak üzere 200 bin TL, karşılığında teminat mektubu alınabilmesi için belediye kefilliğinin ihtiyaç duyulması ve bu doğrultuda karar alınması hususu oy birliği ile kabul edildi.

 

 

 

 

 

 

 

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.