Erol Evgin aşk şarkıları ile Ege Perla’da…

  Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin Sevgililer Günü konseri için Ege Perla sahnesine geliyor. 11 Şubat Pazar akşamı Ege Perla misafirlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak olan Erol Evgin’i canlı dinleme şansını kaçırmayın.

Özgürses Gazetesi
10:02 -
Abone ol
Erol Evgin aşk şarkıları ile Ege Perla’da…

 

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin Sevgililer Günü konseri için Ege Perla sahnesine geliyor.

11 Şubat Pazar akşamı Ege Perla misafirlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak olan Erol Evgin’i canlı dinleme şansını kaçırmayın.

Romantik şarkıların vazgeçilmez isimi olan Erol Evgin, en güzel aşk şarkılarını Ege Perla sahnesinde söyleyecek. “Altın Düetler” albümüyle dinleyicilerinin kalbinde taht kuran usta sanatçı, konserde unutulmaz eserlerinin yanı sıra pop müzik klasiklerini de seslendirecek. “İşte Öyle Bir Şey”, “Ah Bu Hayat Çekilmez”, “Ateşle Oynama”, “Rüya” gibi anılarımıza fon müziği olmuş altın şarkılara eşlik etme fırsatı bulacağınız keyifli bir Ege Perla konserini kaçırmayın.

Büyülü melodiler ile sevgi dolu şarkılara eşlik edeceğiniz, sevdiklerinizle birlikte aşk dolu bir akşam geçireceğiniz Erol Evgin konseri; 11 Şubat Pazar akşamı, 19.00’da başlayacak.