Merve Özbey ve Fettah Can’dan nefes kesen yılbaşı…

‘AMACIMIZ BEKAR KALMAK DEĞİL!’   MUHTEŞEM MERVE! Sevilen şarkıcı Merve Özbey, yeni yılı Gece Nakkaştepe sahnesinde karşıladı. Güçlü sesi ve giydiği kırmızı renkteki mini elbise ile hem kulaklara hem de gözlere hitap eden Özbey, Gece Nakkaştepe’yi dolduran yaklaşık bin kişiye muhteşem bir yılbaşı gecesi yaşattı.

Özgürses Gazetesi
12:04 -
Merve Özbey ve Fettah Can’dan nefes kesen yılbaşı…
‘AMACIMIZ BEKAR KALMAK DEĞİL!’
 
MUHTEŞEM MERVE!
Sevilen şarkıcı Merve Özbey, yeni yılı Gece Nakkaştepe sahnesinde karşıladı. Güçlü sesi ve giydiği kırmızı renkteki mini elbise ile hem kulaklara hem de gözlere hitap eden Özbey, Gece Nakkaştepe’yi dolduran yaklaşık bin kişiye muhteşem bir yılbaşı gecesi yaşattı. Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özbey, 30. yaşının kendisine uğurlu geldiğini söylerken, ”15 yıldır yılbaşı gecelerini ailemden uzak, sahne de karşılıyorum. Her ne kadar ailemden uzak olsam da sevenlerimle bir arada olmaktan memnunum.” dedi. 2018 yılının kendisi için güzel geçtiğini ifade eden Özbey, ”Umarım 2019’da bana uğurlu gelir.” dedi. Gazetecilerin ne zaman evleneceksiniz sorusuna Özbey “Bizim de amacımız bekar dolaşmak değil, fakat en hayırlısını Allah’a bıraktık.” diyerek esprili bir yanıt verdi. 
 
FİNALİ FETTAH CAN YAPTI!
Merve Özbey’den sonra gecenin ilerleyen saatlerinde sahneyi Fettah Can devraldı. Başarılı sanatçı sevilen şarkıları, gitarı ve bitmeyen enerjisiyle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.