Latin rüzgarı esecek

1 Mart 2018
Latin rüzgarı esecek

Ahmed Adnan Say­gun Sanat Mer­ke­zi, son pro­je­si “Roc­Ku­ba” ile adın­dan sıkça söz et­ti­ren pro­dük­tör, aran­jör ve pi­ya­nist Emir Ersoy ve özel ko­nuk­la­rı Hande Su­ba­şı ile Ke­rem­cem’i ağır­lı­yor.

İzmir Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si, İzmir­li sa­nat­se­ver­le­ri bir­bi­rin­den fark­lı kon­sept­ler­de ve bir­bi­rin­den renk­li kon­ser­ler­le bu­luş­tur­ma­ya devam edi­yor. 12 Mart Pa­zar­te­si günü saat 20.00’de pro­dük­tör, aran­jör ve pi­ya­nist Emir Ersoy, se­vi­len sa­nat­çı­lar Ke­rem­cem ve Hande Su­ba­şı ile bir­lik­te sahne ala­ca­ğı Ahmed Adnan Say­gun Sanat Mer­ke­zi’nde (AASSM) “Rock­Ku­ba” al­bü­müy­le gö­nül­le­ri fet­he­decek.

Bir yıl­lık ça­lış­may­la rock hit­le­ri­ni, la­tin-rock ele­ment­le­riy­le ye­ni­den dü­zen­le­yen Emir Ersoy, ener­ji­si çok yük­sek bir per­for­mans­la iz­le­yi­ci kar­şı­sın­da ola­cak. Genç sa­nat­çı “Haydi Gel İçelim”, “Cam­baz”, “Tas­ta­mam”, “Pa­ram­par­ça”, “Re­sim­de­ki Göz­yaş­la­rı”, Sakın Gelme”, “Ah Ya­şa­mak Var Ya”, Köp­rü­al­tı”, “Sude”, “Sabır” ve “Sen­den Daha Güzel” gibi ço­ğu­mu­zun ez­be­re bil­di­ği şar­kı­la­rı latin ver­si­yon­la­rı­nı İzmir­li­ler için ses­len­di­recek.
Daha önce 13 Şubat ta­ri­hin­de ger­çek­le­şe­ce­ği du­yu­ru­lan kon­ser, Afrin’den gelen şehit ha­ber­le­ri ne­de­niy­le er­te­len­miş­ti.
Cem Yıl­maz’dan Leyla Lydia Tu­ğut­lu’ya, Sarp Apak’tan Farah Zey­nep Ab­dul­lah’a, Erkan Kol­çak Kös­ten­dil’den Gonca Vus­la­te­ri’ye, Tür­ki­ye’nin en gözde 11 oyun­cu­su, geç­ti­ği­miz yılın en çok ilgi çeken pro­je­le­rin­den olan Emir Ersoy’un “Roc­Ku­ba” al­bü­mü için bir araya gel­miş­ti.

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.