Reklam
Reklam

TOBB EGE BÖLGESİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

22 Aralık 2016
TOBB EGE BÖLGESİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
Reklam

BAŞKAN SAKA EGE BÖLGE TOPLANTISINA KATILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Ege Bölgesi İstişare Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı.

Toplantıya Ege Bölgesi’ndeki Oda ve Borsaların Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterleri katıldı.

Toplantıya Aliağa’dan Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka ve Aliağa Ticaret Odası Meclis Başkanı Ömer Ertürk katıldı.

Toplantıda yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğin önemi üzerinde duran TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB’un oda ve borsaların üyeleri için pek çok önemli işe imza attığını, ancak bunların yeterince bilinmediğini vurguladı. Hisarcıklıoğlu, girişimcilerin iş dünyasının gücünü ve dinamizmini artırabilmek için ortaya konulan imkanların ve yapılan icraatların tüm üyelere duyurulması gerektiğini belirtti.

Toplantıda, başvuruları başlayan Nefes Kredisi hakkında bilgilendirmede bulunulurken,  Ekonomik Koordinasyon Kurulu’nun tedbir paketindeki konular istişare edildi. Ayrıca TOBB Dijital Dönüşüm Projesi, Şirket Kuruluşlarında Tek Durak Ofis Projesi, Mesleki Eğitim Faaliyetleri ile Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi(MEYBEM)’ne ilişkin sunumlar yapıldı.

Sunumların ardından Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na bölge ve üye sorunlarını aktardı. Hisarcıklıoğlu’da üye sorunlarıyla ilgili devletin ilgili mercileriyle sürekli diyalog halinde olduklarını, çözümlere ilişkin her türlü gayreti göstereceklerini ifade etti.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.