YIL SONU SERGİSİ ŞAKRAN’DA AÇILDI  

  Aliağa Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nin 2015-2016 eğitim dönemi boyunca açılan kurslarında ortaya çıkan el emeği göz nuru eserler Aliağa’nın farklı mahallelerinde sergileniyor.   26 Mayıs Perşembe günü Aliağa Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nde açılan sergiden sonra bu kez de Yeni Şakran’da açılan kurslarda, ev hanımları ve genç kızların el emeği ile ürettiği ürünler görücüye çıktı.

Özgürses Gazetesi
03:53 -
YIL SONU SERGİSİ ŞAKRAN’DA AÇILDI   

 

Aliağa Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nin 2015-2016 eğitim dönemi boyunca açılan kurslarında ortaya çıkan el emeği göz nuru eserler Aliağa’nın farklı mahallelerinde sergileniyor.

 

26 Mayıs Perşembe günü Aliağa Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nde açılan sergiden sonra bu kez de Yeni Şakran’da açılan kurslarda, ev hanımları ve genç kızların el emeği ile ürettiği ürünler görücüye çıktı.Şakran’daki yılsonu sergisinin açılış kurdelesini Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar kesti. Yoğun ilgi gören sergide Başkan Serkan Acar, kursiyerler tarafından yapılan el işi ürünleri yakından inceleyerek ürünler hakkında bilgi aldı. Kursiyerlerle sohbet eden Başkan Serkan Acar, emeklerinden dolayı tüm kursiyerlere teşekkür etti.

 

Şakran düğün salonunda açılan sergi 1 Haziran Çarşamba gününe kadar açık kalacak. Sergiye tüm vatandaşları davet edenTüpraş Halk Eğitim Merkezi kurum müdürü Fevzi Bayır, Şakran’daki serginin ardından serginin 2 ve 3 Haziran tarihlerindeHelvacı Belediye Düğün Salonu’nda açılacağını belirtti.