Aliağa Belediyesi yeni hizmet binası için proje ihalesine çıkıyor

Aliağa Belediyesi yeni hizmet binası için proje çizim ihalesine çıkıyor.Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Yeni mahalle Örnek Kent mevkiinde, 14 bin 788 metre kare üzerine yapılacak.

Özgürses Gazetesi
02:13 -
Aliağa Belediyesi yeni hizmet binası için proje ihalesine çıkıyor

Aliağa Belediyesi yeni hizmet binası için proje çizim ihalesine çıkıyor.
Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Yeni mahalle Örnek Kent mevkiinde, 14 bin 788 metre kare üzerine yapılacak. Yeni hizmet binası yapım öncesi hazırlıklar için proje hazırlama ihalesine çıkacak. İhale, 4734 sayılı Kamu ihale kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulünce, 23 Şubat Pazartesi günü saat 10.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Gerekli detaylara EKAP’ta yer alan ihale dokümanındaki idari şartnameden ulaşılabilecek.
Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanı Aliağa Belediyesi web adresinden görülebileceği gibi 50 TL karşılığında Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi’nden de satın alınabilecek. İstekliler tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi adresine elden verebilecek.