Başkan Soyer personelin yeni yılını kutladı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer hizmet birimlerini tek tek ziyaret ederek personelin yeni yılını kutladı. Yeni yılın herkese huzur ve mutluluk getirmesini dileyen Başkan Soyer, “Çok daha güzel bir geleceği birlikte inşa ed...

Özgürses Gazetesi
01:32 -
Abone ol
Başkan Soyer personelin yeni yılını kutladı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer hizmet birimlerini tek tek ziyaret ederek personelin yeni yılını kutladı. Yeni yılın herkese huzur ve mutluluk getirmesini dileyen Başkan Soyer, “Çok daha güzel bir geleceği birlikte inşa edeceğimizi biliyorum. Çünkü size güveniyorum. Bunu yapabiliriz. Sadece İzmir için değil. Bu güzel memleket için yapacaklarımız var. İzmir’i Türkiye’ye model yapacağız” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer belediye personelinin yeni yılını kutladı. Kültürpark içerisindeki hollerde bulunan hizmet birimlerini ziyaret ederek, personelin yeni yılını kutlayan Başkan Soyer’e, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe de eşlik etti. Başkan Soyer daha sonra ESHOT Genel Müdürlüğü, İZFAŞ ve İZSU personeliyle de bir araya geldi.

Sizler benim ailemsiniz
Fuar İzmir’de bulunan ESHOT Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i, ESHOT Genel Müdür Vekili Turgay Akkaya karşıladı. Burada personelin yeni yılını kutlayan Başkan Soyer, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini, İzmir’de de 3 yıldır her türlü felaketi yaşadıklarını ancak hepsinin altından el ele verdikleri için kalktıklarını söyledi. Belediye çatısı altında çalışanların işini düzgün yapma gayreti taşıdığını ifade eden Soyer, “O nedenle tek tek hepinize minnettarım. Hepinizle gurur duyuyorum, iftihar ediyorum. Sizlerle beraber çalışmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Her biriniz için söyleyecek çok şeyim var. Ama şunu bilin ki; sizleri ailem gibi görüyorum. Çalışma koşullarınızı, huzurunuzu iyileştirmek için elimden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

“Çok daha güzel bir geleceği birlikte inşa edeceğimizi biliyorum”
Herkesin huzurlu ve keyifli bir yıl geçirmesini dileyen Başkan Tunç Soyer, “Diliyorum ki ailelerinizle, sevdiklerinizle huzurlu, sağlıklı, güler yüzlü bir yıl geçirirsiniz. Diliyorum ki ayağınıza taş değmez, gözünüzden yaş akmaz. Bilin ki her daim yanınızdayım. Elimden ne geliyorsa, gücüm ne kadarına yetiyorsa hep sizin yanınızdayım. Çünkü sizi bütün kalbimle çok seviyorum. Sizlerle beraber olmaktan gurur duyuyorum. Çok daha güzel bir geleceği birlikte inşa edeceğimizi biliyorum. Çünkü size güveniyorum. Bunu yapabiliriz. Sadece İzmir için değil. Bu güzel memleket için yapacaklarımız var. El birliğiyle yapacağız. İzmir’i Türkiye’ye model, örnek yapacağız” dedi.

İZFAŞ ve İZSU’da kutlama
Soyer İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu Alıcı ve personelin yeni yılını kutladıktan sonra İZSU Genel Müdürlüğü’nün Karabağlar şantiyesine geçti. İZSU Genel Müdürü Aysel Özkan’ın karşıladığı Soyer, personelin yeni yılını kutlayarak, “Yeni bir yıla giriyoruz. İşlerinizin hiçbiri kolay değil. Ama tüm zorlukların altından kalkabiliyoruz. Önümüzdeki yılın, geçen yıldan çok daha iyi bir yıl olmasını diliyorum” diye konuştu.