​Kınık’ta Orman İşletme Müdürlüğü Çalışanlarına Başarı Belgesi Verildi

Kınık Belediyesi,Ormanların gençleştirilmesi, bakımı ve korunması için göstermiş oldukları çabalardan dolayı, Orman İşletme Müdürlüğü ekibi çalışanlarınabaşarı belgesi verilmesi için tören düzenledi. Kınık Belediyesi Del...

Özgürses Gazetesi
04:50 -
Abone ol
​Kınık’ta Orman İşletme Müdürlüğü Çalışanlarına Başarı Belgesi Verildi

Kınık Belediyesi,Ormanların gençleştirilmesi, bakımı ve korunması için göstermiş oldukları çabalardan dolayı, Orman İşletme Müdürlüğü ekibi çalışanlarınabaşarı belgesi verilmesi için tören düzenledi.

Kınık Belediyesi Delez Yaşam Vadisi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen törene, Kınık İlçe Kaymakamı Erol Türkmen, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, ilçe kamu kurum amirleri ve Bargama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş ve çalışanları katılım sağladı. Gerçekleşen törende Orman İşletme Müdürlüğünün ormanların gençleştirilmesi, bakımı ve korunması ile endüstriye kazandırılması konusunda çalışmalarıyla vermiş olduğu katkılardan dolayı orman işletme müdürlüğü çalışanlarına başarı belgesi takdim edildi.

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Ülkemizdeki Orman yangınlarında özverili bir şekilde çalışan başta Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye, Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerine vetüm orman teşkilatına, ormanlarımızın gençleştirilmesi, bakımı, korunması için göstermiş oldukları çabalardan ve ilçemize yapmış olduğu desteklerinden dolayıteşekkür ediyorum.Orman şehitlerimize rahmet,minnet ve şükranlarımı sunuyor, yaralanan orman gazilerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.