Aliağa Esnaf Kefalet Kooperatifi’nden iftar yemeği

Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi iftar yemeği düzenledi.  Fofo Ocakbaşı’nda düzenlenen iftar yemeğinde Aliağa protokolü ve kooperatif yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Katılımcılarının ezanın okunm...

Özgürses Gazetesi
01:04 -
Abone ol
Aliağa Esnaf Kefalet Kooperatifi’nden iftar yemeği

Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi iftar yemeği düzenledi.  Fofo Ocakbaşı’nda düzenlenen iftar yemeğinde Aliağa protokolü ve kooperatif yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Katılımcılarının ezanın okunmasının ardından dualar ile oruçlarını açtığı iftar yemeğine; Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Garnizon Komutanı Albay Faruk Altun, Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, Aliağa İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Can Gökgöz, Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Aras, Aliağa İlçe Müftüsü Ramazan Çoşkun, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Akyüz, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Selim Aksakal, İlçe Tapu Müdürü Hakan Keleş, İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Belediye Meclis üyeleri, Kurum Müdürleri,  Aliağa Oda Başkanları ve basın mensupları katıldı.

Konukları kapıda karşılayan ve yemek süresince yakından ilgilenen Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiyitalp, “Davetimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu mübarek günleri birlik ve beraberlik içerisinde geçirmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Daha nice Ramazanlarda birlikte olmayı diliyorum.’’ Dedi.

İftar yemeği, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.