Kınıklı gençler yarışmaya damgasını vurdu!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları İzmir il elemelerinde yarışan Kınıklı Gençlerimiz yarışmalara damga vurdu. Ses ve İcra Yarışmasında Türk Müziği ve Popüler Müzik Kategorilerinde derecelerl...

Özgürses Gazetesi
09:55 -
Abone ol
Kınıklı gençler yarışmaya damgasını vurdu!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları İzmir il elemelerinde yarışan Kınıklı Gençlerimiz yarışmalara damga vurdu.
Ses ve İcra Yarışmasında Türk Müziği ve Popüler Müzik Kategorilerinde derecelerle dönen gençler, birçok Kınıklı gence de ilham oldu.
Fırat Tanır eşliğinde eğitimlerini Kınık Gençlik Merkezinde sürdüren gençlerimiz, her iki kategoride de birincilik, ikincilik ve üçüncülük elde ettiler.
Türk Müziği kategorisinde İzmir İl 1’incisi olan Yücel Tuğrul, Ege Bölge Finalinde bizleri ve İzmir’i temsil edecekken, Popüler Müzik Kategorisinde ise 2’nci olan Irmak Karpuz ve 3’üncü olan Zeynep Karamuk ise aldıkları dereceler ile ayaklarımızı yerden kestiler. Ayrıca Popüler Müzik Kategorisinde sahne alan Kınıklı gençlerimiz Berke Tokat, Mustafa Gündüz ve Sevgi Tozduman’a; Türk Müziği Kategorisinde sahne alan Kınıklı gençlerimiz Özgü Öz ve Ödül Çetin’e, Popüler Müzik Kategorisinde sahne alan Kınıklı gençlerimiz Erdoğan Özsaygılı ve Erkan Kocatepe’ye katılımları ve vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür ederiz. Bu başarı için kendilerine teşekkür ediyor, yaşadıkları heyecana bizleri de ortak ettikleri için mutluluk duyuyoruz.