Başkan Tosun ilklerini anlatıp, yeni dönem hedeflerini açıklayacak

2014 yerel seçimlerinin ardından çok sayıda vizyon yatırımı hayata geçirerek Dikili ilçesinin adeta çehresini değiştiren CHP’li Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, yeni dönem aday adaylığını ve adaylığına ilişkin hedeflerini, 30 Ekim 2018 Salı günü saat 12.00'de Dikili Atatürk Meydanı'nda açıklayacak.

Özgürses Gazetesi
11:28 -
Abone ol
Başkan Tosun ilklerini anlatıp, yeni dönem hedeflerini açıklayacak

2014 yerel seçimlerinin ardından çok sayıda vizyon yatırımı hayata geçirerek Dikili ilçesinin adeta çehresini değiştiren CHP’li Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, yeni dönem aday adaylığını ve adaylığına ilişkin hedeflerini, 30 Ekim 2018 Salı günü saat 12.00’de Dikili Atatürk Meydanı’nda açıklayacak.

Büyük Buluşma 30 Ekim’de

17 yıl Dikili Belediyesi’nde Veteriner Hekim olarak görev yaptıktan sonra 2014 yerel seçimlerinde CHP’den belediye başkanı adayı olan ve bu seçimlerde 12 bin 661 Dikilili’nin oyunu alarak, %51,62 oranla başkan seçilen Mustafa Tosun, 2019’da yapılacak yerel seçimleri için geçtiğimiz günlerde “yeniden varım” demiş, başvurusunu ilçe örgütüne teslim etmişti. Başkan Tosun, aldığı kararla 30 Ekim 2018 Salı günü, saat 12.00’de Dikili Atatürk Meydanı’nda gerçekleştireceği açık hava toplantısında göreve geldiği ilk günden bu yana hayata geçirdiği proje ve yatırımlar ile devam eden projelerini kamuoyuna anlatarak, aday adaylığına ve yeni döneme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak.

Açık Hava Toplantısında Hemşerilerini Bilgilendirecek

30 Ekim Salı günü öğle arasında Dikili Atatürk Meydanı’nda açık hava toplantısı olarak gerçekleştirilecek buluşmada Başkan Tosun, hizmet halkasının devam eden yatırımlarından Çandarlı Gündüz Bakımevi, Dikili Gündüz Bakımevi, Roman Kültür Merkezi ve Amfi Tiyatro projeleri için Dikilili hemşerilerine bilgilendirme yapacak. Tosun, kentin geleceğine artı değer katacak ve marka değerini yükseltecek bu yatırımlarının son durumunu aktardıktan sonra 2014 yılından bu yana gerçekleştirilen ve Dikili’nin ilkleri olma özelliğini taşıyan Tam Otomatik Ekmek Fabrikası, FIFA Star1 Belgeli Stat, Sosyal Market, Çocuk Bilimevi, Gençlik Merkezi, Kadın Dayanışma Merkezi, Jeo Beach Tesisleri,  Çok Amaçlı Hizmet Binası gibi çok sayıda örnek yatırıma ilişkin de bilgi aktarımında bulunacak. Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, yoğun katılımla geçmesi beklenen buluşmada yeni dönem CHP Dikili Belediye Başkan aday adaylığına ilişkin düşüncelerini de kamuoyuyla paylaşacak.