“HERKES İÇİN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE” ALİAĞALI CHP’LİLER DE KATILIYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanması üzerine başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’ne CHP Aliağa İlçe Başkanlığı da katılacak. CHP Aliağa İlçe Başkanı Özcan Durmaz, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabında “Adalet Yürüyüşünde görev 4 Temmuz Salı günü Aliağa ve Karşıyaka’nın” başlığıyla yaptığı duyuruda, “3 Temmuz Pazartesi akşamı 21.

Özgürses Gazetesi
11:36 -
“HERKES İÇİN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE” ALİAĞALI CHP’LİLER DE KATILIYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanması üzerine başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’ne CHP Aliağa İlçe Başkanlığı da katılacak.

CHP Aliağa İlçe Başkanı Özcan Durmaz, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabında “Adalet Yürüyüşünde görev 4 Temmuz Salı günü Aliağa ve Karşıyaka’nın” başlığıyla yaptığı duyuruda, “3 Temmuz Pazartesi akşamı 21.30’da Aliağa İlçe Binamız önünden otobüslerle hareket edeceğiz. 4 Temmuz Salı günü Genel Başkanımızla Adalet Yürüyüşüne katıldıktan sonra akşam geri döneceğiz. Katılmak isteyenlerin 616 18 75 numaralı telefona isimlerini yazdırmaları gerekmektedir.” İfadelerini kullandı.