KINIK’TA ORMANCILIK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDABİSİKLETSEVERLER BİRARAYA GELDİ

21-26 Mart Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Bergama Orman İşletme Müdürlüğü ve Bisikletliler Derneği Bergama Temsilciliğinin bisiklet turu düzenledi. Bergama Orman İşletme Müdürlüğü, Bisikletliler Derneği Bergama Temsilc...

Özgürses Gazetesi
08:54 -
Abone ol
KINIK’TA ORMANCILIK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDABİSİKLETSEVERLER BİRARAYA GELDİ

21-26 Mart Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Bergama Orman İşletme Müdürlüğü ve Bisikletliler Derneği Bergama Temsilciliğinin bisiklet turu düzenledi.

Bergama Orman İşletme Müdürlüğü, Bisikletliler Derneği Bergama Temsilciliği, Kınık Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı ilebirlikte 35 km’lik parkurda pedal çevirerek, ormanlarımıza ve doğaya en çok bisiklet yakışır dediler.

Kınık SucahlıKöyünde son bulan bisiklet turuna Bergama İşletme Müdürü Şahin Dönertaş ve Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer’de bisikletiyle eşlik etti.SucahlıKöyündeköy muhtarı ve köy halkı bisikletseverleri köy kahvesinde misafir etti.

Bergama Orman İşletme Müdürlüğü önünden başlangıcı yapan tur güzergâhın tamamlanmasının ardından Bergama Orman işletme Müdürlüğü önüne gelerek, etkinliğin kapanışı yapıldı.Bergama Orman işletme Müdürlüğü tarafındangünün anısı olarak katılımcılara ücretsiz fidan dağıtımı yapıldı.

 

 


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga