TAHİR ŞAHİN PARTİSİ CHP’YE REST ÇEKTİ!

Menemen'de yeniden aday gösterilmeyen Tahir Şahin'den CHP'ye rest çekti! CHP Genel Merkezi tarafından Menemen'de yeniden aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Tahir Şahin, partisi CHP'ye rest çekti. Başkan Şahin, 3 Şubat Pazar günü yapılacak olan Parti Meclisi Toplantısı’nda yapılan hatadan dönülmemesi halinde "Menemen AKP’ye teslim edilecektir.

Özgürses Gazetesi
03:41 -
TAHİR ŞAHİN PARTİSİ CHP’YE REST ÇEKTİ!

Menemen’de yeniden aday gösterilmeyen Tahir Şahin’den CHP’ye rest çekti!

CHP Genel Merkezi tarafından Menemen’de yeniden aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Tahir Şahin, partisi CHP’ye rest çekti. Başkan Şahin, 3 Şubat Pazar günü yapılacak olan Parti Meclisi Toplantısı’nda yapılan hatadan dönülmemesi halinde “Menemen AKP’ye teslim edilecektir. Yok, bu karar şahsım adına veya diğer aday adayı arkadaşlarım adına düzeltilecek olursa, 20 yıldan buyana Belediye burçlarında dalgalandırdığımız CHP bayrağı ilelebet inmeyecektir” dedi.

İşte Tahir Şahin’in sert açıklaması:

1999 yılından buyana Menemen Belediyesi’nde onur ve gururla görev yapmaktayım. Bugüne kadar ilçemize önemli katkılar koyduğumuza inanıyorum. Kültüründen sanatına, sporundan sokaklarına, Camisinden Cemevlerine kadar çok büyük hizmetler vermiş bulunuyoruz.

Her seçimde oyumuzu artırarak bugünlere geldik. Genel seçimlerde partimizin oyu düşerken, yerel seçimlerde hep önde olduk. Son yapılacak olan yerel seçimlerde Genel Merkezimiz; ne yazık ki Menemen’de kazanamayacak bir ismi aday göstererek, adeta CHP’nin kaybetmesi ve AKP’nin kazanması için ne gerekiyorsa yapmıştır.

Genel Merkezimizin böyle büyük bir hata yaparak, Menemen’e büyük haksızlık yapıldığına inanıyoruz. Sayın Genel Başkanımız ve parti yöneticilerimizden, Menemenli hemşehrilerimize yapılan bu haksızlığın acilen giderilmesini istiyorum.

Bu kararda ısrar edilirse, Menemen AKP’ye teslim edilecektir. Yok, bu karar şahsım adına veya diğer aday adayı arkadaşlarım adına düzeltilecek olursa, 20 yıldan buyana Belediye burçlarında dalgalandırdığımız CHP bayrağı ilelebet inmeyecektir.

3 Şubat Pazar günü yapılacak olan Parti Meclisi Toplantısı’nda yapılan hatadan dönülmesi halinde Menemen kazanacak, İzmir kazanacak, CHP kazanacaktır.

Tahir ŞAHİN

Menemen Belediye Başkanı”