Fen Bilimleri Aliağa’da güçlü kadrosu ile eğitime devam ediyor!

Aliağa Fen Bilimleri Okulları, modern fiziki yapı ve donatılara sahip kampüsü, alanında deneyimli ve başarılı öğretmen ve yönetici kadrosu ile 2023-2024 eğitim-öğretim yılına hazır.  Aliağa Özel Eğitim Kurumları Tic. ve Ltd. Ş...

Özgürses Gazetesi
09:40 -
Abone ol
Fen Bilimleri Aliağa’da güçlü kadrosu ile eğitime devam ediyor!

Aliağa Fen Bilimleri Okulları, modern fiziki yapı ve donatılara sahip kampüsü, alanında deneyimli ve başarılı öğretmen ve yönetici kadrosu ile 2023-2024 eğitim-öğretim yılına hazır. 

Aliağa Özel Eğitim Kurumları Tic. ve Ltd. Şti. unvanı ile Fen Bilimleri Okulları olarak Aliağa’da eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam eden Aliağa Fen Bilimleri Okulları’nda basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Aliağa Fen Bilimleri Okulları Kurucu Müdürü Kamer Karaman, Ortaokul Müdürü ve Eğitim Koordinatörü Kadir Oltulu, Anadolu Lisesi Müdürü Çağdaş Ciyhan ve İlkokul Müdürü Ayşenur Akdağ katıldı.

“Yolumuza daha güçlü devam ediyoruz”

Aliağa Fen Bilimleri Okulları Kurucu Müdürü Kamer Karaman açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “2023-2024 eğitim öğretim yılında yetkin yönetici ve alanında etkin öğretmenlerimizle vizyon ve misyonlarımızla planlama ve düzenleme çalışmaları sürdürdüğümüz kurumumuz; Aliağa Özel Eğitim Kurumları Tic. ve Ltd. Şti. unvanı ile Fen Bilimleri Okulları olarak Aliağa’nın en iyi fiziki yapı ve donatıları sahip kampüsümüz eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. 21. yüzyıl mutlu ve üretken nesillerini yetiştirmek, kaliteli eğitim-öğretim faaliyeti sunmak için yönetim kurulu, 45 değerli öğretmen ve diğer çalışanlarımız ile yolumuza daha güçlü devam etmekteyiz.” ifadelerini kullandı.

Haber: Özgür GÜN