Sinema Kampüs’te ” Madagascar Penguenleri “oynayacak

Simon J.Smith ve Eric Darnell ‘in yönettiği Madagascar Penguenleri" filmi Ege Üniversitesi Sinema Kampüs’te gösterime girecek.

Özgürses Gazetesi
03:47 -
Sinema Kampüs’te ” Madagascar Penguenleri “oynayacak

Simon J.Smith ve Eric Darnell ‘in yönettiği Madagascar Penguenleri” filmi Ege Üniversitesi Sinema Kampüs’te gösterime girecek. 30 Ocak 2015 tarihi itibariyle gösterime girecek olan film 2 hafta boyunca gösterimde kalacak. Ege Üniversitesi Sinema Kampüs’te öğrenci bilet 6, tam bilet 7 TL’den satılıyor.

“MADAGASCAR PENGUENLERİ”FİLMİNİN ÖZETİ ŞU ŞEKİLDE;

Başarılı ajan doğulmaz. Çünkü başarılı ajanlar yumurtadan çıkar! Madagascar’ın muhteşem ajanlarıyla tanışın: Skipper, Kowalski, Rico and Private.Bu seçkin penguenler, gizli bir örgütün kuvvetlerine katılırlar. İsmi Kuzey Rüzgarı olan bu organizasyona lideri yakışıklı ve kuvvetli ismi gizli bir Ajan liderlik etmektedir. Bu iki takımın bir an önce güçlerini birleştirip dünyayı yok etmek için hain planlar peşinde olan korkunç Dr. Octavius Brine’ı durdurması gerekmektedir.

Madagascar serisinin sevilen Penguenleri Skipper, Kowalski, Rico ve Private’in casusluk macerasına odaklanacağımız filmin orijinal seslendirme kadrosunda Tom McGranth,Chris Miller,Christopher Knights,Benedict Cumberbatch, Eric Darnell, John Malkovich ,Annet Mahandru,ve Simon J. Smith gibi isimler yer alıyor.(AÇ-OK)