OKUL YÖNETİMİ VE ÖĞRENCİ MECLİSİ BAŞKAN ACAR’I ZİYARET ETTİ

Heydar Aliyev Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı makamında ziyaret etti. Heydar Aliyev Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Mehmet Sıtkı Arı, Rehber Öğretmeni Dursun Ali Yaman ve Okul Öğrenci Meclisinin yer aldığı ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Özgürses Gazetesi
01:26 -
OKUL YÖNETİMİ VE ÖĞRENCİ MECLİSİ BAŞKAN ACAR’I ZİYARET ETTİ

Heydar Aliyev Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı makamında ziyaret etti.

Heydar Aliyev Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Mehmet Sıtkı Arı, Rehber Öğretmeni Dursun Ali Yaman ve Okul Öğrenci Meclisinin yer aldığı ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. Okul öğrenci meclisi, Başkan Acar’a çalışmalarında başarılar dileyerek okulla ilgili istek ve temennilerini ileterek destek istedi. Öğrencilere eğitim ve öğretim konusunda tavsiyelerde bulunan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “ Yasal çerçeve de yapabileceğimiz ne varsa onu yapmaya hazırız. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimize destek olmak bizi de mutlu eder” dedi.

Ziyaret sonrasında okul yönetimi ve öğrenciler, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’la hatıra fotoğrafı çektirdi.