DSİ’de görev değişimi

DSİ 2. Bölge Müdürlüğü’ne atanan Saadettin Ceylan, düzenlenen devir teslim töreni ile göreve başladı. Birol Çınar’dan görevi devralan DSİ 2. Bölge Müdürü Saadettin Ceylan, “hedefimiz tüm projelerimizi hız kesmeden belirlenen s...

Özgürses Gazetesi
12:21 -
Abone ol
DSİ’de görev değişimi

DSİ 2. Bölge Müdürlüğü’ne atanan Saadettin Ceylan, düzenlenen devir teslim töreni ile göreve başladı. Birol Çınar’dan görevi devralan DSİ 2. Bölge Müdürü Saadettin Ceylan, “hedefimiz tüm projelerimizi hız kesmeden belirlenen süre içerisinde tamamlayarak insanımıza hizmet etmek” dedi.

Ankara’ya müfettiş olarak tayin edilen Birol Çınar’ın yerine DSİ 2. Bölge Müdürü olarak atanan Saadettin Ceylan göreve başladı. Düzenlenen törenle görevi devralan Ceylan, hizmetleri için Birol Çınar’a teşekkür etti. Plaket verdi.

Küçük Menderes, Gediz,  Bakırçay Havzalarının Türk tarımı ve ekonomisi için taşıdığı önemi çok iyi bildiğini ifade eden DSİ 2. Bölge Müdürü Saadettin Ceylan, hedeflerinin tüm projeleri sorunsuz şekilde sürdürüp, belirlenen zamanda bitirerek bölge insanına hizmet etmek olduklarını söyledi.

DSİ 2. Bölge Müdürü Ceylan daha önce DSİ 5. Bölge (Ankara) Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

 


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga