HAMZA DAĞ KINIK İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ Kınık’ı ziyaret etti. Ziyaretine ilk olarak Kınık Belediye Başkanlığı ile başlayan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Belediye Başkanlı...

Özgürses Gazetesi
09:31 -
Abone ol
HAMZA DAĞ KINIK İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ Kınık’ı ziyaret etti.

Ziyaretine ilk olarak Kınık Belediye Başkanlığı ile başlayan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Belediye Başkanlığı ziyareti sonrası İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ile birlikte yapımı tamamlanan Gençlik Merkezini ziyaret ederek, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ile istişarelerde bulundu.

Başkan Doğruer, ”Gençlik merkezi ve halı sahalarda, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve Belediye Spor Müdürlüğü arasında yapılacak işbirliği protokolüyle, “Değerli Zamanlar Eğitimleri” çok daha verimli bir şekilde verilecektir. Gençlik spor yatırımları için, Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’na ve tüm yatırımlarda emeği olan Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız İzmir Milletvekili Hamza Dağ ve emeği geçenlere teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

İzmir Milletvekili Dağ, Kınık ziyaretinde Bademalan mahallesinde maden kazasından dolayı yaralı olan İdris Sarı’nın hayrına katılım sağlayıp, ardından Örtülü mahallesi kadınlarının el emeği ile ikramlarda bulunduğu alanda örtülü mahallesi halkıyla bir araya geldi. Örtülü Mahallesinde Halı saha yapılacak araziyi yerinde inceleyerek ziyaretini tamamlayan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, “Bizleri burada sevgiyle ağırlayan vatandaşlarımıza ve Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga