ALTO’DAN ‘STRES SİZ MİSİNİZ?’ EĞİTİMİ

Aliağa Ticaret Odası, Aliağa iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda, Oda üyeleri ve çalışanları ile ilçe halkına yönelik eğitim faaliyetlerine devam ediyor. 2023 yılı için planlanan eğitimi takvimi kapsamında 3 Ekim 2023 (Sal...

Özgürses Gazetesi
09:17 -
Abone ol
ALTO’DAN ‘STRES SİZ MİSİNİZ?’ EĞİTİMİ

Aliağa Ticaret Odası, Aliağa iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda, Oda üyeleri ve çalışanları ile ilçe halkına yönelik eğitim faaliyetlerine devam ediyor.

2023 yılı için planlanan eğitimi takvimi kapsamında 3 Ekim 2023 (Salı) günü saat 10.00’ da, Aliağa Ticaret Odası Eğitim Salonunda ‘Stres Siz Misiniz?’ eğitimi düzenlenecek.

Kurum içinde ve kurum dışında çalışanlar ile müşteriyle birebir ilişki kuran kişileri yöneten ve bunlara destek veren herkese hitap edecek eğitimde, iş dünyasında sıkça karşılaşılan stresli çalışma ortamlarında uygulanması gereken metotlar, stresin sebepleri ve bu sebeplerle başa çıkabilme yöntemleri anlatılacak.

Elzem Akademi Eğitmeni Teyfik Bıyıklı tarafından verilecek ‘Stres Siz Misiniz?’ eğitimi, bilgi vermenin yanı sıra bir kişisel gelişim eğitimi olarak; katılımcılarda konuya ilişkin temel davranış kalıplarının idrak edilmesini ve uygulamaya konulmasını hedefliyor.

Eğitim katılmak isteyenlerin 29 Eylül 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar https://alto.org.tr/tr/etkinlikler?t=20231003 adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.