CUMHUR İTTİFAKI KINIK’TA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Kınık Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen, Kınık Poyracık Mahallesi gönül sofrası iftar programında cumhur ittifakı bir araya geldi. Kınık Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen,Poyracık Mahallesi gönül sofrası iftar progr...

Özgürses Gazetesi
09:40 -
Abone ol
CUMHUR İTTİFAKI KINIK’TA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Kınık Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen, Kınık Poyracık Mahallesi gönül sofrası iftar programında cumhur ittifakı bir araya geldi.

Kınık Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen,Poyracık Mahallesi gönül sofrası iftar programına Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, MHP İl Başkanı Veysel Şahin,AK Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet,MHP Kınık  ilçe Başkanı Adem Paydaş,MHP Dikili İlçe Başkanı Mehmet Aslan, MHP Bergama ilçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin, Cumhur İttifakı üyeleri,daire amirleri, sivil toplum kuruluşları,muhtarlar, siyasiler, aileler ve vatandaşlar katıldı.

Masaları dolaşıp, ilçe sakinleri ile sohbet eden Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer vatandaşların ve partilerin Ramazan ayını tebrik etti. Ramazan ayında iftar sofralarının birliğe ve dayanışmaya vesile olduğunu belirterek, “Birliğimize, beraberliğimize vesile olan nice ramazan iftar sofralarında yeniden bir arada olmayı diliyorum. Burada gönül sofrasında bizlerle bir arada olan partilerimizin değerli yöneticilerine,Cumhur İttifakı üyelerine, kıymetli dostlarımıza ve hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.