ALTO’DA İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ANLATILACAK

MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ VE TEŞVİKLER KONUSU, ALTO’DA ANLATILACAK TOBB ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca imzalanan “Mesleki eğitim ve istihdam seferberliği” protokolü ve teşvikler konusu Aliağa Ticaret Odası’nda anlatılacak. İŞKUR ve SGK yetkilileri bölgemizdeki çalışma hayatının temsilcilerine "Çalışma Hayatında Milli İstihdam Seferberliği ve Teşvikler" konusu hakkında bilgilendirmede bulunacak ve soruları cevaplayacak.

Özgürses Gazetesi
05:45 -
Abone ol
ALTO’DA İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ANLATILACAK

MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ VE TEŞVİKLER KONUSU, ALTO’DA ANLATILACAK

TOBB ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca imzalanan “Mesleki eğitim ve istihdam seferberliği” protokolü ve teşvikler konusu Aliağa Ticaret Odası’nda anlatılacak.

İŞKUR ve SGK yetkilileri bölgemizdeki çalışma hayatının temsilcilerine “Çalışma Hayatında Milli İstihdam Seferberliği ve Teşvikler” konusu hakkında bilgilendirmede bulunacak ve soruları cevaplayacak.

Aliağa Ticaret Odası Seminer Salonundaki konuşma programı 02 Mart 2017’de saat 11:00- 12:30arasında gerçekleşecek.

İstihdam seferberliği ile getirilen avantajların yanı sıra SGK ve İŞKUR’un vereceği desteklerinde ilk defa tümüyle anlatılacağı toplantıya işverenlerin katılmasında büyük yarar olduğu belirten Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, “Mevcut eleman sayısına yenilerini eklemenin bu dönem içerisinde avantajları kaçınılmaz nitelikte.Bu düşünce ile tüm üyelerimizi Perşembe günü düzenlenecek toplantımıza davet ediyorum. Orada kendilerine en yetkili ağızlardan teşvikler hakkında bilgiler verilecek. Üyelerimiz akıllarındaki soruları sorarak birebir istişarelerle bu soruların cevaplarını bulacaklar” dedi.