MODEKO’DA ‘EN İYİ STAND TASARIM YARIŞMASI’ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

27 Şubat 2016
MODEKO’DA ‘EN İYİ STAND TASARIM YARIŞMASI’ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Türk mobilya endüstrisi işbirliği ile Efor Fuarcılık’ın düzenlediği MODEKO2016 27. İzmir Mobilya Fuarı Büyük İlgi Gördü. Türkiye’nin en büyük fuar kompleksi Fuar İzmir’de gerçekleşen Organizasyonda, Geleneksel ‘En İyi Stand Tasarım Yarışması’ Kıran Kırana Bir Mücadeleye Sahne Oldu. İpi Selena firması göğüsledi. Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen her geçen gün stand tasarımlarının daha güzelleşmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Türkiye’nin en kapsamlı mobilya ihtisas fuarı MODEKO 2016 27. İzmir Mobilya Fuarı yerli ve yabancı sektör profesyonellerinden büyük ilgi gördü. Organizasyonun geleneksel “En İyi Stand Tasarım” yarışması heyecanlı geçti. İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Can Özcan, Lefke Üniversitesi İç Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Demirkan, Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarım Bölümü Öğretim Görevlisi – Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Öğr. Göv. Cengiz Ultav, Ege Üniversitesi Ege Meslek Yüksek Okulu Mobilya ve Dekorasyon BölümündenYrd. Dr. Selçuk Demirci, Serbest Mimar – diStudio Mimarlık Hizmetleri Mimar İlker Özdel, DEÜ Öğretim Üyesi ve Mimarlar Odası İzmir Şubesi Yön. Kur. Başkanı Yrd. Doç. Dr. Halil İbrahim Alpaslan, İtalyan – Ürün Tasarımcısı Yaşar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Öğr. Gör. StefanoPugliese, Portekiz – Ürün Tasarımcısı Yaşar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Öğr. Göv. RaulPinto, ETMK – Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu İzmir Şb. Başkanı Şebnem Yanç Demirkan’ın jürü üyeliği yaptığı yarışmada sektörün itibar ettiği isimler üç gün boyunca puanlama yaptı.

En İyi Stand Tasarım Yarışması birincisi Selena, ikincisi Polytenz, üçüncüsü ise Visivo oldu. Fuar Özel Ödülü Smyrna Sokağı’na verildi. PierLoti, Orpak-Caploomvba, Albimo, ABC, Alfemo, Tezel-Vespero firmaları mansiyon ödüllerini aldı. Ödüllerini Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigeleİşleyen’den alan stant yetkilileri başarmanın keyfini yaşadıklarını dile getirdi. İşleyen, fuara katılan çalışanının emeğine katma değer sağlamak için büyük bir gayret ortaya koyan herkese teşekkür etti.

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.