KINIK BELEDİYESİNDEN KARNE HEDİYESİ ÇOCUK TİYATROSU

Kınık Belediyesi sömestr tatiline giren çocuklara karne hediyesi olarak, tiyatro gösterisi düzenledi. Kınık Halk Eğitimi Merkezi Öğretmenevinde düzenlenen çocuk tiyatrosu üç seans olarak Kınıklı çocuklar için sahneye koyuldu. Kı...

Özgürses Gazetesi
09:58 -
Abone ol
KINIK BELEDİYESİNDEN KARNE HEDİYESİ ÇOCUK TİYATROSU

Kınık Belediyesi sömestr tatiline giren çocuklara karne hediyesi olarak, tiyatro gösterisi düzenledi.

Kınık Halk Eğitimi Merkezi Öğretmenevinde düzenlenen çocuk tiyatrosu üç seans olarak Kınıklı çocuklar için sahneye koyuldu.

Kınık Belediyesi tarafından ücretsiz olarak seyircilerle buluşturulan tiyatro gösterisi yoğun katılım ile büyük ilgi gördü.

Çocukların sosyal ve kültürel anlamda gelişimleri açısından sanatsal ve kültürel aktivitelerin önemini vurgulayan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Çocuklarımızın sanatsal ve kültürel anlamda gelişimlerine katkı sağlamak adına, sömestr tatilinde güzel vakit geçirecekleri bir aktivite olarak tiyatro gösterisi düzenledik. Çocuklarımızın yoğun katılımlarıyla eğlenceli bir oyun sergilendi. “Eşekler Karnavalı” isimli tiyatro gösterisi Kınık Belediyesinin çocuklarımıza karne hediyesidir. Çocuklarımızın eğitimleri ve gelişimleri için çalışmalarımıza devam edeceğiz. ”dedi.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga