KINIK BELEDİYESİNDEN DENEME SINAVI SONRASI MORAL PİKNİĞİ

Kınık  Belediyesinin düzenlediği deneme sınavı sonrası moral pikniği , öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti. Kınık Belediyesi Delez Yaşam Vadisinde, öğrencilere sınav sonrası moral desteği amacıyla düzenlenen pikniğe, öğretm...

Özgürses Gazetesi
11:34 -
Abone ol
KINIK BELEDİYESİNDEN DENEME SINAVI SONRASI MORAL PİKNİĞİ

Kınık  Belediyesinin düzenlediği deneme sınavı sonrası moral pikniği , öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.

Kınık Belediyesi Delez Yaşam Vadisinde, öğrencilere sınav sonrası moral desteği amacıyla düzenlenen pikniğe, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kınık Belediyesinin 8,11 ve 12’nci sınıf öğrencileri için düzenlemiş olduğu deneme sınavında derece yapan öğrenciler, Kınık Belediyesi ve Kınık Halk Eğitimi Merkezi iş birliğiyle açılan Sağlıklı Yaşam ve Eğitim Merkezinde ücretsiz eğitim alma hakkı kazanacak.

Moral pikniği ile ilgili açıklama yapan Başkan Doğruer, öğrencilere moral desteğinin önemini belirterek, sınav stresinden uzaklaşmaları için motivasyon pikniği düzenlediklerini belirtti.

Piknik alanında öğrencilerin masalarını ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer , “Çocuklarımızın eğitimi için, her zaman elimizden geleni yapacağız. Sınavda derece yapan çocuklarımız, Kınık Belediyesi ve Kınık Halk Eğitimi Merkezi iş birliği ile açmış olduğumuz, Sağlıklı Yaşam ve Eğitim Merkezinde ücretsiz eğitim alacak. Düzenlemiş olduğumuz pikniğin, sınav sonrası çocuklarımıza iyi geldiğini görüyorum. Öğrencilere yönelik çalışmalarımız sürecek. Onların en iyi ortamlarda eğitim almaları için çalışacağız.  Geleceğimiz olan çocuklarımıza başarılar diliyorum.” dedi.