AŞKIN TÜRELİ ALİAĞA’DA

CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, CHP Aliağa İlçe Örgütü'nü ziyaret etti. Türeli," 2015 Milletvekili seçimleri ülkenin geleceğini belirleyecek bir seçim olacak" dedi.

Özgürses Gazetesi
10:13 -
AŞKIN TÜRELİ ALİAĞA’DA

CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, CHP Aliağa İlçe Örgütü’nü ziyaret etti. Türeli,” 2015 Milletvekili seçimleri ülkenin geleceğini belirleyecek bir seçim olacak” dedi.

Seçimlerde birinci parti olarak çıkmak istediklerini belirten Türeli, gündeme dair de açıklamalarda bulundu. Türeli,”2015 Milletvekili seçimleri ülkenin geleceğini belirleyecek bir seçim olacak. Bu seçimler de başarılı olmak en büyük isteğimiz. Seçimlerden birinci parti olarak çıkmak istiyoruz. Ak Parti yönetimin politikaları ülkemize zarar vermektedir. Ekonomiden, dış politikaya bütün alanlarda son derece başarısız  bir hükümetle karşı karşıyayız. Bugün ekonomi alanında ki çöküntü herkesin malumu. Çiftçinin, esnafın ,üreticinin ve emeklilerin durumu ortada. İnsanların borçla ekonomilerini çevirme noktasına gelmiş durumda. Kredi rakamlarına baktığınız da tüketicilerin kredi kartlarına çok ciddi anlamda insanların borçlarını ödeyemediğini görüyoruz. Üreticilerin ise icralık olduğu ve en temel üretim araçlarına el konulduğu bir süreci yaşıyoruz. ” dedi

Cumhuriyet Halk Partisinde Milletvekilleri ön seçimle belirlenmesi garanti altına alındı diyen Türeli,” Ön seçim gerekli, ön seçimle belirlenmeli adaylar, sürtüşmeler kavgalar ortadan böylelikle kalkacak.” dedi.