Petrol – İş’ten birlik beraberlik mesajı

Petrol – İş Sendikası Aliağa Şubesi üst kurul delegeleri, Petrol-iş Sendikası Genel Merkez Genel Kurulu öncesinde bir araya geldi. Toplantı sonrası yapılan açıklamada birlik beraberlik mesajı verildi. 2-3 Eylül 2023 tarihlerinde gerç...

Özgürses Gazetesi
02:35 -
Abone ol
Petrol – İş’ten birlik beraberlik mesajı

Petrol – İş Sendikası Aliağa Şubesi üst kurul delegeleri, Petrol-iş Sendikası Genel Merkez Genel Kurulu öncesinde bir araya geldi. Toplantı sonrası yapılan açıklamada birlik beraberlik mesajı verildi.

2-3 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Petrol-iş Sendikası Genel Merkez Genel Kurulu öncesinde Petrol – İş Sendikası Aliağa Şubesi üst kurul delegeleri bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıda genel merkez üst kurul delegeleri, şube yönetim kurulu ve temsilcilerin katılımıyla Petrol – İş Sendikası Aliağa Şubesi’nin aldığı ortak karar doğrultusunda bir ve beraber olunduğu dile getirildi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda, yapılacak olan 29. dönem olağan genel kurulunun sendikaya ve işçi sınıfına hayırlı olmasını temennisinde bulunuldu.