HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ KINIK YAYAKENT MAHALLESİNİN GÖNÜL SOFRASI İFTARINA KATILIM SAĞLADI

Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, Kınık Belediyesinin düzenlemiş olduğu Kınık Yayakent Mahallesi gönül sofrası iftarına katılım sağladı. Kınık Belediyesi tarafından düzlenen 2000 kişinin katılım sağladığı Kın...

Özgürses Gazetesi
06:47 -
Abone ol
HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ KINIK YAYAKENT MAHALLESİNİN GÖNÜL SOFRASI İFTARINA KATILIM SAĞLADI

Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, Kınık Belediyesinin düzenlemiş olduğu Kınık Yayakent Mahallesi gönül sofrası iftarına katılım sağladı.

Kınık Belediyesi tarafından düzlenen 2000 kişinin katılım sağladığı Kınık Yayakent Mahallesi gönül sofrası iftarına ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici katılım sağlayarak sevenleriyle bir araya geldi. Kınık Yayakent Mahallesinde ikamet eden ünlü klarnet virtüözü Şenlendirici, çiftliğinde zeytin bahçesi ve doğal tarım ile ilgilenerek aynı zamanda her yıl çiftliğinde 150 klarnet öğrencisine klarnet kampı düzenliyor.

“Doğduğu Toprakları Unutmadı”

Doğduğu toprakları unutmayan ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’ye teşekkürlerini dile getiren Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Sanatçı toplumun aynasıdır. Doğduğu toprakları ve yaşadığı coğrafyayı unutmayan mütevazı dostumuz, kardeşimiz,HüsnüŞenlendirici’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Burada hemşerilerimizle gönül sofrasında bir araya geldik. Sevgi ve samimiyetin yer aldığı nice gönül sofralarında bir araya gelmeyi diliyorum” dedi.

Birlik veberaberliğin en içten görüntülerine sahne olanYayakent Mahallesi gönül softası iftar programında, ramazan etkinlikleri kapsamında,tasavvuf müzik dinletisi eşliğinde semazengösterisinin yanı sıra Yayakent’li minikler içinde çocuk şenliği düzenlendi. Çocuklar Hacivat, Karagöz ve masal kahramanları ile gönüllerince eğlenirken, pamuk şeker ve mısır ikram edildi.

Kınık Yayakent Mahallesinde düzenlenen programa Bergama İlçe Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Bergama MHP ilçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin, Bergama Belediye Meclis üyesi Sercan Akman, Kınık AK Parti İlçe Başkanı Sami Mollaahmet, Meclis üyeleri Tuncay Kalın, Mahmut Şahan, Kınık İlçe Protokolü, Yayakent Mahallesi Muhtarı Nevzat Ateş, sivil toplum kuruluşu başkanları ve vatandaşlar katılım sağladı.

 


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga