Özgürses Gazetesi

ALTO İLE ÖZEL EKOL HASTANESİ ARASINDA SAĞLIK İŞBİRLİĞİ

ALTO İLE ÖZEL EKOL HASTANESİ ARASINDA SAĞLIK İŞBİRLİĞİ

 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyelerinin özel hastanelerin verdiği sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmasını sağlayacak bir anlaşma imzaladı.

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) ile Özel Ekol Hastanesi arasında “Sağlık Hizmet Sözleşmesi” protokolü imzalandı. 1800 ALTO üyesi ve Oda çalışanları, Ekol Hastanesi’nden özel avantajlarla sağlık hizmeti alacak.

Aliağa Ticaret Odası, İzmir’in öncü sağlık kuruluşu arasında yer alan Özel Ekol Hastanesi ile yeni bir anlaşmaya imza attı. İmzalanan protokol ile ALTO üyeleri veOda çalışanları %30 oranında sağlıkla ilgili tüm tıbbi uygulamaları Ekol Hastanesinden indirimli olarak alabilecek.

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, Özel Ekol Hastanesi ile böyle bir anlaşmayı yapmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Sağlıkta yüksek standartların önemine değinerek, imzalanan sözleşme ile Oda üyelerine avantajlı sağlık hizmeti sağlanacağını ifade eden Saka, “Modern, teknolojik alt yapısı ve uzman hekim kadrosuyla sağlık ihtiyaçlarının tümüne en iyi şekilde cevap verecek kapasitede olan bir hastane ile anlaşma yapmanın mutluluğu içindeyiz. Üyelerimiz adına daha önce sağlık alanında gerçekleştirdiğimiz anlaşmalara bir yenisini daha ekledik. Sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ALTO üyelerinin oda üyesi olduğunu ispat eden belgeyle yararlanacağı protokol, tarafların karşılıklı olarak imzalaması ile hayata geçirildi.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.