VERGİ DAİRESİ’NDEN ALTO’YA ZİYARET

26 Şubat 2016
VERGİ DAİRESİ’NDEN ALTO’YA ZİYARET

Aliağa Vergi Dairesi Müdürlüğü, 27. Vergi Haftası dolayısıyla kurum ve kuruluşlara yaptığı ziyaretler kapsamında Aliağa Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Aliağa Vergi Dairesi Müdürü İrfan Turhan ile beraberindeki Aliağa Vergi Dairesi heyetini,Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka ve Meclis Başkanı Ömer Ertürk ile Genel Sekreter Takdir Yarış ağırladı.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, “27. Vergi Haftası dolayısıyla sizin nezdinizde camianızın Vergi Haftasını kutluyorum.Vergiler devletin halka hizmet sunabilmesi, devletin kamu harcamalarını karşılama ve kendinden beklenen görevleri yerine getirme noktasında önemli bir yere sahip.Bu çerçevede özellikle yarının mükellefleri ya da yöneticileri olacak çocuklarımızda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması gerekiyor” dedi.

Vergi haftasındaki etkinliklerin, mükelleflerle vergi idaresi arasındaki ilişkileri daha uyumlu ve koordineli bir yapıya kavuşturduğunu belirten Başkan Saka, “Vergi Dairelerinin yapısı oldukça değişim gösterdi ve mükellef dostu bir çalışma benimsenmeye başladı. Artık firmalarımız da sorumluluklarının bilincine varmış durumda ve vergi ödemenin vatandaşlık görevi olduğu konusuna hakimler” diye konuştu.

Yapılan ziyarette Vergi Dairesi Müdürüİrfan Turhan ise, 27. Vergi Haftası nedeniyle Aliağa Ticaret Odasına nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.