Anadolu Hünkar Sofrası lezzetini Türkiye’ye duyurdu

[gallery ids="1303,1304,1305,1306,1307,1308,1309"] [gallery ids="1380"] İş dünyasının önemli ajanslarından merkez Sektörel      Haber'in dikkatini çeken, Anadolu Hünkar Sofrası adını markalaştırıyor. Açılmasından ardından çok fazla bir süre geçmemesine rağmen Aliağa'ya kaliteyi getirmekle kalmayıp, ülke genelinde de yemek sektöründe de konu olmayı başardı.

Özgürses Gazetesi
08:47 -
Abone ol
Anadolu Hünkar Sofrası lezzetini Türkiye’ye duyurdu

İş dünyasının önemli ajanslarından merkez Sektörel      Haber’in dikkatini çeken, Anadolu Hünkar Sofrası adını markalaştırıyor.

Açılmasından ardından çok fazla bir süre geçmemesine rağmen Aliağa’ya kaliteyi getirmekle kalmayıp, ülke genelinde de yemek sektöründe de konu olmayı başardı. Başarının arkasındaki sırrı merak eden merkez  sektör Aliağa Anadolu Hünkar Sofrasında merak edilen konular hakkında röportaj gerçekleştirdi.

Anadolu Hünkar Sofrasının sahiplerinden Yılmaz Türümüş, “Aliağamızı ulusal anlamda temsil etmek göğsümüzü kabarttı. Bu işin mutfağından gelmek başarımızın arkasındaki sırdır” diyerek işin özünü merkez sektöre anlattı.