AKTİF RADYO 21 YAŞINDA

1994 Yılından bugüne Aliağa merkezli yayın yapan  ‘Aktif Radyo’ 21. Kuruluş yıl dönümünü doğum günü pastası keserek kutladı.

Özgürses Gazetesi
03:04 -
AKTİF RADYO 21 YAŞINDA

1994 Yılından bugüne Aliağa merkezli yayın yapan  ‘Aktif Radyo’ 21. Kuruluş yıl dönümünü doğum günü pastası keserek kutladı.

Radyo binasında gerçekleştirilen kutlama törenine; Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aktif Radyo Genel Müdürü Yakup Öztürk, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile tanınan sinema sanatçısı Göksal Kaya ve Radyo çalışanları katıldı.

YAKUP ÖZTÜRK: KUTLAMA PROĞRAMIMIZA KATILAN BAŞKAN SERKAN ACAR’A TEŞEKKÜR EDİYORUM

21. Kuruluş yıl dönümü pastası kesimi öncesinde konuşan Aktif Radyo Genel Müdürü Yakup Öztürk,  kutlama programına katılan Başkan Serkan Acar ile oyuncu Göksal Kaya’ya teşekkür etti.

Aktif Radyo olarak 21 yılı geride bıraktıklarını vurgulayan Yakup Öztürk, “Keyif aldığım ve mutlu olduğum bir gün. Her dediğini birebir yapan Belediye Başkanımız Sayın Serkan Acar’da bu mutlu günümüz de sağ olsun bizi yalnız bırakmadı. Enerjisini bizimle paylaşmasından dolayı da çok mutlu olduk. Kendisine Aktif Radyo ailesi ve dinleyicileri adına teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN SERKAN ACAR: AKTİF RADYO BÖLGEMİZİN SESİ VE KULAĞI OLAN YAYIN KURULUŞLARINDAN BİRİDİR

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ise; ‘Aktif Radyo’nun 21. Kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, Yakup Öztürk ile birlikte radyo  çalışanlarını tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.’Aktif Radyo’nun  21 yıldır istikrarlı bir şekilde yaptığı yayınlarla sadece Aliağa’da değil bölgede  önemli bir boşluğu doldurduğunu dile getiren Başkan Acar, “Aktif Radyo hem ilçemizin hem de bölgemizin sesi ve kulağı olan yayın kuruluşlarından biridir.Bu anlamda ‘Aktif Radyo’nun kuruluş yıl dönümünü bir kez daha kutluyor ve  başarılı yayınlarının  devamını diliyorum” diye konuştu

Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen kutlama töreninde yapılan bu konuşmalar ‘Aktif Radyo’dan canlı olarak yayınlandı.Trompet çalan müzisyen figürünün üzerinde bulunduğu  pasta kesilerek konuklara ikram edildi