TAHİR ŞAHİN’DEN İLK AÇIKLAMA!

Dün akşam saatlerinde Yenifoça’da bir restoranda silahlı saldırıya uğrayarak vurulan Menemen eski Belediye Başkanı Tahir Şahin, sosyal medya hesabından sevenleri için bir mesaj paylaştı. Sağlık durumu hakkında bilgi veren ve sevenlerine teşekkür eden Şahin şöyle dedi: “Dün akşam saatlerinde Foça’da Şerif Tuğrul Tuna arkadaşım ile yemek yer iken arkamdan uğradığım kalleşçe yapılan silahlı saldırı sonucu bacağımdan yaralandım.

Özgürses Gazetesi
04:56 -
Abone ol
TAHİR ŞAHİN’DEN İLK AÇIKLAMA!

Dün akşam saatlerinde Yenifoça’da bir restoranda silahlı saldırıya uğrayarak vurulan Menemen eski Belediye Başkanı Tahir Şahin, sosyal medya hesabından sevenleri için bir mesaj paylaştı.

Sağlık durumu hakkında bilgi veren ve sevenlerine teşekkür eden Şahin şöyle dedi:

“Dün akşam saatlerinde Foça’da Şerif Tuğrul Tuna arkadaşım ile yemek yer iken arkamdan uğradığım kalleşçe yapılan silahlı saldırı sonucu bacağımdan yaralandım. Ancak Yüce Rabbimin, sevgili hemşehrilerimin, dostlarımın ve sevenlerimin duaları neticesinde sağlık durumum gayet iyi durumdadır. Akşamdan bu tarafa arayan ve yoğunluktan dolayı ulaşamayan tüm hemşehrilerime ve sevenlerime çok çok teşekkür ediyorum. Gün içerisinde hastaneden taburcu olacağım. Allah hepinizden razı olsun. Sağlık ve sevgi ile kalın.”