Alia Atlı Spor Kulübü Binicilik Eğitimlerine Başlıyor

Aliağa Belediyesi’nin Çaltılıdere Mahallesi’nde projelendirdiği ‘Alia Park, Atla Terapi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde faaliyetlerine başlayan ‘Alia Atlı Spor Kulübü’ binicilik eğitimleri için kapılarını açıyor. 6 yaş ve üzeri...

Özgürses Gazetesi
02:35 -
Abone ol
Alia Atlı Spor Kulübü Binicilik Eğitimlerine Başlıyor

Aliağa Belediyesi’nin Çaltılıdere Mahallesi’nde projelendirdiği ‘Alia Park, Atla Terapi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde faaliyetlerine başlayan ‘Alia Atlı Spor Kulübü’ binicilik eğitimleri için kapılarını açıyor. 6 yaş ve üzeri vatandaşların katılabileceği eğitimler için kayıtlar 27 Kasım 2023 Pazartesi günü başlıyor.

Binicilik eğitimi almak isteyenleri Alia Atlı Spor Kulübüne davet eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “Alia Park, Atla Terapi ve Rehabilitasyon Merkezi’mizde kurduğumuz Alia Atlı Spor Kulübünde binicilik eğitimleri için kayıtlar 27 Kasım Pazartesi günü başlıyor. Atlı Spor Kulübümüze üye olmak isteyenleri bekliyoruz” dedi.

Aliağa’da ilk kez gerçekleştirilecek binicilik eğitimleri için vatandaşlar Alia Atlı Spor Kulübü’ne şahsen başvuru yapabilecekleri gibi 0(232) 399 0010 numaralı hattan da detaylı bilgiye ulaşabiliyor.

Profesyonel binicilik eğitimi almak isteyen vatandaşlara kapılarını açan Alia Atlı Spor Kulübünde vatandaşlara biniciliğin püf noktaları ve temel teknikleri öğretilecek. Profesyonel antrenörler eşliğindeki eğitimler pazartesi günleri 09.00 – 17.00 saatleri arasında, cuma ve cumartesi günleri ise 17.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.