Esnaf Odası, Arıcı Kimya  ile indirim protokolü imzaladı

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar  Odası  üyelerinin çeşitli kurumlardan aldığı hizmetlerden avantajlı fiyatlarla yararlanması için indirim anlaşmaları yapmaya devam ediyor. Çeşitli eğitim kurumları başta olmak üzere sağlık sektörleri...

Özgürses Gazetesi
05:47 -
Abone ol
Esnaf Odası, Arıcı Kimya  ile indirim protokolü imzaladı

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar  Odası  üyelerinin çeşitli kurumlardan aldığı hizmetlerden avantajlı fiyatlarla yararlanması için indirim anlaşmaları yapmaya devam ediyor.

Çeşitli eğitim kurumları başta olmak üzere sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla indirim anlaşması yapan Aliağa Esnaf  ve Sanatkarlar Odası , son olarak Arıcı  Kimya  ile indirim anlaşması imzaladı.

Oda binasında Aliağa Esnaf Ve sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ile Arıcı Kimya adına Bircan Arıcı tarafından  imzalanan protokole  göre oda üyeleri ve çalışanları , temizlik ürünlerinden yüzde 10 özel indirimli fiyat uygulamasından faydalanacak.

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Başkanı Serdar Berk”   Esnaflarımıza hizmet etmenin sevincini ve gururunu yaşıyorum üyelerimizi rahatlatacak ve fayda sağlayacak anlaşmalara yapmaya devam ediyoruz. İmzaladığımız protokole Arıcı  Kimya’nın ürettiği ; Sıvı sabun ,bulaşık deterjanı, yüzey temizleyici ,ultra kıvamlı çamaşır suyu, yağ çözücü ,kireç çözücü, çamaşır suyu vb. ürünlerinde tüm üyelerimiz  ve çalışanlarımız   yüzde 10  indirimden uygulanacak “dedi.

Berk , son olarak esnafları memnun edecek projelerin devam edeceğini belirtti.

 

.

Haber:İsmail Hakkı Ergün