Kınık’ta 23 Nisan Coşkusu

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin açılışının 103. Yıl dönümü Kınık’ta kutlandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolay...

Özgürses Gazetesi
09:06 -
Abone ol
Kınık’ta 23 Nisan Coşkusu

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin açılışının 103. Yıl dönümü Kınık’ta kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı’na İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Derelioğlu ve öğretmenler tarafından çelenk sunuldu.
Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen kutlama programında ise Kınık Belediyesi Aile Yaşam Merkezi öğrencileri, Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri de dahil olmak üzere ilköğretim ve okul öncesi öğrencileri gösteriler yaptılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Derelioğlu’nun günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yaptığı programa, Kınık Kaymakamı’na Vekilen Bergama Kaymakamı Avni Oral, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Cumhuriyet Savcısı, İlçe Jandarma Komutanı Oral Kaymak, İlçe Gençlik Spor Müdürü Mustafa Çelik, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.