BAŞKAN GÜRBÜZ’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, ilçede görev yapan Sağlık Çalışanlarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Kutlama programı kapsamındaki tur güzergahında bulunan Foça Devlet Hastanesini ziyaret eden Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, sağlık çalışanlarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Özgürses Gazetesi
09:05 -
Abone ol
BAŞKAN GÜRBÜZ’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, ilçede görev yapan Sağlık Çalışanlarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Kutlama programı kapsamındaki tur güzergahında bulunan Foça Devlet Hastanesini ziyaret eden Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, sağlık çalışanlarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Kutlamaya alkışlarıyla katılan sağlık çalışanları, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’e teşekkür etti.

Her zaman yanlarındayız

Belediye Başkanı Fatih Gürbüz; ‘‘Yaşadığımız salgın hastalık tehdidi sebebiyle büyük fedakarlıklarla ve özveriyle çalışmalarını sürdüren ülkemizdeki tüm sağlık çalışanlarımıza, ne kadar teşekkür etsek gerçekten de azdır. Foça Belediyesi olarak, her zaman sağlık çalışanlarımızın yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz ’’dedi.

Hafta başında Foça Devlet Hastanesini ziyaret eden Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, medikal maske ve yüz koruma siperliği desteği vermişti.