FOÇA ÇOCUK ŞENLİĞİNDE BÜYÜK MUTLULUK

Foça Belediyesi’nce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, düzenlenen Şenliğe yüzlerce çocuk katıldı. İtfaiye Meydanında gerçekleşen Şenlikte çocuklar; eğlenceli yarışmalar, yüz boyama, palyaço ve sihirbaz gösterilerine büyük ilgi gösterdi.

Özgürses Gazetesi
08:49 -
FOÇA ÇOCUK ŞENLİĞİNDE BÜYÜK MUTLULUK

Foça Belediyesi’nce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, düzenlenen Şenliğe yüzlerce çocuk katıldı.

İtfaiye Meydanında gerçekleşen Şenlikte çocuklar; eğlenceli yarışmalar, yüz boyama, palyaço ve sihirbaz gösterilerine büyük ilgi gösterdi. Şişme oyun parklarında mutlu anlar yaşayan çocuklara; pamuk şeker, patlamış mısır ve meyveli şeker ikram edildi.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, sevimli küçüklerin Çocuk Bayramını kutlayıp, birlikte oyunlar oynadı. Foça Belediyesi olarak Çocukları mutlu edecek çalışmalar yapacaklarını belirten Başkan Gürbüz, ‘‘Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği bu mutlu gün; geleceğimiz, rengarenk çiçeklerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun’’dedi.