ALİAĞA BELEDİYE MECLİSİ’NDE YENİ DÖNEM

AK Partiden istifa eden ve görevlerine bağımsız olarak devam etme kararı alan Aliağa Belediyesi meclis üyeleri Serhat Aras, Ferhat Lek ve İbrahim Halil Özer partilerine yeniden dönme kararı aldı. Aliağa Belediyesi Meclis Üyeleri Serhat Aras, Ferhat Lek ve İbrahim Halil Özer’in kamu oyuna yaptıkları açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bizler aşağıda imzaları olan Aliağa Belediyesi’ndeki görevlerimizi bağımsız olarak sürdüren meclis üyeleri olarak, yaşadığımız son süreçte uzlaşmacı ve bütünleştirici politikalar izleyen il başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli’nin mesai tanımayan can siparhane çalışmalarından dolayı AK Parti Belediye Meclis Üyeleri olarak yolumuza devam etme kararı aldık.

Özgürses Gazetesi
05:34 -
Abone ol
ALİAĞA BELEDİYE MECLİSİ’NDE YENİ DÖNEM

AK Partiden istifa eden ve görevlerine bağımsız olarak devam etme kararı alan Aliağa Belediyesi meclis üyeleri Serhat Aras, Ferhat Lek ve İbrahim Halil Özer partilerine yeniden dönme kararı aldı.

Aliağa Belediyesi Meclis Üyeleri Serhat Aras, Ferhat Lek ve İbrahim Halil Özer’in kamu oyuna yaptıkları açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bizler aşağıda imzaları olan Aliağa Belediyesi’ndeki görevlerimizi bağımsız olarak sürdüren meclis üyeleri olarak, yaşadığımız son süreçte uzlaşmacı ve bütünleştirici politikalar izleyen il başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli’nin mesai tanımayan can siparhane çalışmalarından dolayı AK Parti Belediye Meclis Üyeleri olarak yolumuza devam etme kararı aldık.

‘Birlikten kuvvet doğar’ ilkemizi benimseyen, bu konuda diyalog yolunu tercih eden, partimize dönmemizi sağlayan başta İlçe Başkanımız Sayın Hamdi Erdem ve İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli’ye teşekkür ederiz”