Reklam
Reklam

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Menemen Ticaret Odasını ziyaret etti

24 Şubat 2018
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Menemen Ticaret Odasını ziyaret etti
Reklam

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral’ı Makamında ziyaret etti

Ziyarette Sivil Toplum Örgütleri ile Yerel Yönetimlerin yan yana çalışmasının Menemene ciddi katkılar sağlayacağı vurgulandı. Ayrıca tarımın gelişmesi,üretimin ve verimliliğin artması, modern tarım işletmeciliği esaslarına göre birleştirilmesi ve çiftçinin gelirinin yükselmesinde arazi toplulaştırmasının öneminin çok büyük olduğu, bu konuda vatandaşların bilgilendirilmesinin önemine değinildi. Görüşmede Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası tarafından, MTO Başkanı Yılmaz Güral’a, İzmir Büyükşehir Yönetmeliği, Kentsel Dönüşümler, Büyük Ölçekli Haritalar, İmar Uygulaması konularında bilgiler verildi. Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Kaynarca’nın Başkalığında yapılan ziyarette, Şube Yönetim Kurulu 2. Başkanı Ömer Güney, Sayman Üye Erdem Deniz, Şube Yazmanı Enver Uzek, Örgütlenme Sekreteri Oğulcan Cengiz’de hazır bulundu.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.